13 sonuçtan 1-8 arası gösteriliyor

Stok sistemimizde uygun fiyatları ve kalitesi ile çatı kaplama malzemeleri bulunmaktadır. Panelin üstüne örtülen mahya ve vidalar panel ile birlikte satın alınabilir. Çatı paneli kaplama işlerinde uzun yılların birikimi ile hizmet etmekteyiz

8adb76ddd3db02cd804e5d70e6f7fde1

Hazır stoktan; 4cm kalınlık ve RAL 9002 kirli beyaz olarak hemen satın alabilirsiniz.

Kısa termin süresi ile beklemeden 5cm’den başlayan taşyünü panel satın alabilirsiniz.

1-Poliüretan sandviç panel çatı her zaman en az 2000 m2 olarak hazır bulunduruyoruz ve müşterilerimizi yarı yolda bırakmıyoruz. Ürünün kendi orijinal vidaları ve köşe kaplamaları sayesinde montaj koşullarına bağlı olarak, 4 işçi gün 500 – 600 m2 montaj gerçekleştirilebilir. Zarf şekli çatılarda ise güvercinlik / kuşluk adıyla tabir edilen bölümlerde ince kesim panel işçiliği mevcut olduğundan dolayı kesinlikle uğraştırıcı bir hal almakta !  BGS kalınlıkları 0,35 ile başlayıp 1.00 mm’e kadar sıçramaktadır.  Alt karkas’a montajı yapılacak olan panel eğer alt tutucu metal ise düz başkı vida, eğer ahşap ise beton/trifon vidalar ile montajı gerçekleştirilir.

Çatı Paneli Fiyatları

2-Sinema salonu ya da ses stüdyosu gibi kapalı alanlarda ses yalıtımı sağlayan bir panel arıyorsanız; akustik panel ürünümüze bakmanızı tavsiye ederiz.

çatı paneli toptan satış
çatı paneli toptan satış

Çatı Paneli Profilleri

# Kutu profil ya da kare profil gibi demir ürünler ile rahatça uyumlu bir şekilde kullanılabilir. Sandviç panel kesme makinesi ile doğranan ve çatı ölçüsüne göre değişen boylara kesilen çatı paneli, her zaman ferah bir yapı ile sizde iyi bir etki bırakacak. Uygun fiyatlı sandviç panel ve tüm yapı malzemeleri firmamızda. Hızlı tedarik ve güvenli çatı paneli satın alabilirsiniz.

> Çatı Panel

> Çatı Paneli Fiyatları

>Çatı Panel Fiyat Listesi

>Çatı Panel Kaplama

Scroll to Top