,

Polistren EPS Sandviç Panel

9.25 $

/ m2
Güvenli Alışveriş
  • Montaj Ayrıca Fiyatlandırılır
  • Toptan Fiyatlardır
  • Nakliye Hariçtir

Polistren eps sandviç panel yanmaz özelliği ile Expande Polistren dolgu dünyada ısı ve ses yalıtımı malzemesi olarak sağlıklı seçimdir. Yapısı itibariyle yüksek yüksek ısı ve ses yalıtımı, hafiflik, sağlamlık gibi özellikleri bünyesinde bulundurur. A-1000 ve 3000 serisi alüminyum ve ısı iletkenlik katsayısı 0,034 kcal/m²h°c olan, suda çözülmeyen ve erimeyen özellige sahip, levha boyunca homojen yapıda, B1 sınıfında zor alevlenen ve CFC gazi içermeyen Ekspande Polistren ‘dir.

Polistren eps sandviç panel fiyatları (EPS), petrol türevi, termoplastik bir malzemedir. Çok küçük polistiren tanecikleri su buharı ile ısıtılınca genleşir. Pentan gazı sayesinde şişmeye, bu arada birbirlerine sıkıca yapışmaya başlarlar ve içinde bulundukları kalıbın şeklini alırlar. Pentan gazı bu sürecin sonunda hava ile yer degiştirir.
Küçük gözenekli taneciklerin içinde hapsolan bu hareketsiz ve kuru hava, EPS levhaların üstün ısı yalıtım özelliklerine sahip olmasını sağlar. Isı yalıtım dolguları arasında en ekonomik ve hafif olan üründür. Resmi işlerde kullanılan alüminyum sandviç panel eps bulunmaktadır. 0.70 – 0.50 6 cm Polistren gibi sandviç paneller firmamızda mevcuttur.

EPS Sandviç Panel

04.61 2/6A, 18. 233/9
POLİSTREN EPS DOLGULU SANDVİÇ PANEL LEVHA (ALT DÜZ – ÜST TRAPEZ ALÜMİNYUM LEVHA + ARASI POLİSTREN DOLGU) 0.50*0.70*(40 MM DOLGULU)
40MM POLİSTREN DOLGULU SANDVİÇ PANEL LEVHA 50*70 CM

eps sandviç panel çatı fiyatları

EPS Sandviç Panel Fiyatları
04.61 2/6A = Polistren dolgulu sandviç panel levha 0,50×0,70 (40 mm dolgulu) 04.61 2/6C = Polistren dolgulu sandviç panel levha 0,50×0,50 (40 mm dolgulu)) 04.61 2/6B = Polistren dolgulu sandviç panel levha 0,50×0,70 (60 mm dolgulu) Pozlarında Panellerimiz Mevcuttur. Ekspande Polistiren (EPS sandviç panel), petrol türevi, termoplastik mite malzemedir. Çok küçük polistiren tanecikleri su buharı ile ısıtılınca genleşir.

Pentan gazı sayesinde şişmeye, bu flee birbirlerine sıkıca yelpışmaya başlarlar ve içazure-colored bulundukları kalıbın şeklini alırlar. Pentan gazı bu sürecin sonunda hava isle yer değiştirir. Küçük gözenekli taneciklerin içinde hapsolan bu hareketsiz ve kuru hava, EPS levhaların üstün ısı yalıtım özelliklerine sahip olmasını sağlar. Isı yalıtım dolguları arasında en ekonomik ve hafif device üründür.Ekspande Polistiren (EPS), petroleum türevi, termoplastik snaffle malzemedir. Çok küçük polistiren tanecikleri su buharı ile ısıtılınca genleşir.

eps panel

Pentan gazı sayesinde şişmeye, bu arada birbirlerine sıkıca yelpışmaya başlarlar ve içazure-colored bulundukları kalıbın şeklini alırlar. Pentan gazı bu sürecin sonunda hava ile before değiştirir. Küçük gözenekli taneciklerin içazure-colored hapsolan bu hareketsiz ve kuru hava, EPS levhaların üstün ısı yalıtım özelliklerine sahip olmasını sağlar. Isı yalıtım dolguları arasında en ekonomik ve hafif olan üründür.Galvaniz Oluklu Trapez Sac (2m) Yorum Yazın 76,00 TL ( Plaka Fiyatı ) 200 cm x 86 cm ebatında 0,5mm bag kalınlığında galvaniz oluklu 27/200 formunda trapez sacculus, Prefabrik Yapı İmalatında, çatı ve cephe kaplamalarında, depo inşaatında ve benzeri alanlarda duvar ve tavan kaplaması olarak kullanılabilir.

Polistren Sandviç Panel

Kolay lehim tutar ateşe beatşı dayanıklıdır. Sepete EkleISO Birinci 500 listesinde üst üste 5. kez sandviç table sektörünün lideri olduk.%100 yerli sermayeli bir Türk markası olarak, 4 üretim tesisimiz, 460 kişiye sağcompanionığımız istihdam ve 5 kıtada 78 ülkeye ihracatımızla Türkiye ekonomisine ve ülkemize destek olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.Duvara monteli seramik lavabo, akrilik duş teknesi, plastik rezervuarlı klozet ve krom evyeli 50 x 100 cm mutfak alt dolabından oluşmaktadır.

Tesisat sıva üstüdür.OpsiyonelSeramik rezervuarlı klozetAyaklı lavaboAlaturka tuvaletKüvetÖzel mutfak dolabıYangın söndürme sistemiIsıtma ve havalandırma tesisatıDiğer Teknik Bilgiler Taşıma, İndirme ve İstif Montaj Sandviç Panel Nedir? Yangına Dayanıklı Panel Sandviç Panel Nedir? Sandviç Panel, iki kat boyalı galvaniz sac veya alüminyum levha arasına muhtelif kalınlık ve yoğunlukta poliüretan enjeksiyon uygulanarak imal edilen kompozit çatı ve cephe kaplama malzemesidir. Yüzey kaplaması olarak kullanılocal area network estetik malzemelerdir.

Polistren Çatı Paneli

Çatı, cephe ve soğuk oda paneli olarak ayrılırlar. Sandviç Paneller, montaj kolaylığı ve aksesuar seçenekleri aisle yapılarda alternatif çözümler sunan üstün nitelikte çatı ve cephe kaplama ürünleridir. Sandviç Panel kullanıldığı alanlarda oldukça üst seviyede ısı, su ve ses yalıtımı sağlar, yapılarda sıva ve boya gibi kaplamalara ihtiyaç bırakmaz. Alt ve üst yüzeyler de kullanılan galvanizli sacculus, Coil Coating teknolojisi ile boyanmaktadır.

Bu teknoloji, panellerin dış ortam koşulların da uzun yıllar boyunca korozyona dayanıklı ve çeşitli renk seçeneklerine sahip olmasını sağlar. Panel üretiminde değişik kalınlıkta yalıtım dolgusu, alüminyum ve utricle kullanımı, farklı taşıyıcı sistemlere ve barkılara adapte olabilen malzeme seçenekleri sunmaktadır. Sandviç panel’de yalıtım malzemesi öncelikli poliüretan sonra da taş yünü ve polystrendir (EPS).

Boyalı metallerde Polyester, PVDF, Plastisöl ve poliüretan boya çeşitlerinden biri kullanılmaktadır. Genelde, Sandviç Paneller için metallerde uygulanan standart boya çeşidi polyester boyadır. Polyester Boyalı Sac 0,50 mm kalınlıkta ve üst yüzeyi 25 mikron polyester esaslı boya ile boyanmış, iç yüzeyi ise astar boyalı galvaniz sactır. Sandviç Panel, projelere uygun boylarda üretilmesinden dolayı montaj kolaylığı sağlar aynı zamanda fire vermeden çatı ve cephelerin kaplanmasında etkin olur. Düşük ağırlık yüksek taşıma kapasitesine sahiptir. Spor kompleksleri,endüstriyel binalar, şantiye yelpıları, silolar, çiftlikler ve alışveriş merkezleri için ISI – SU ve SES izolasyonu sağlar. Sosyal Medyada Paylaş:

EPS Sandviç Panel Fiyat

Basma, çekme, kayma dayanımları ve kayma trick outülü gibi değişkenler kompozit malzeme mekanik direnç başarımlarını belirleyen en önemli değerlerdir. Ayrıca, kompozit malzemelerde direnç, boilşenlerinin aralarındaki davranışla birebir ilgilidir. Polistren köpük ve taşyünü gibi malzemeler metal yüzeylere ilave poliüretan bazlı yapıştırıcılarla, Poliüretan, PIR, Fenolik köpükler ise sıvı karışım halinden genişleyerek character yüzeylere kendinden tutunmaktadır.

EPS ve XPS, ucuz üretim prosesiyle iyi yalıtım malzemesi olmasına rağone ilave yelpıştırıcı ihtiyacı sandviç medallion uygulamalarında az tercih edilmesine neden olmaktadır. Genellikle, temper yüzeylerdeki yapıştırıcının çekme dayanımı polistren iç dolgu malzemelerinin çekme dayanımından fazla olmasına rağmen analizler bu değerin 0,10 N/mm2‟ in altına düşmemesi istenir.

Tersi durumlarda olası gerilimler yüzeyde burulmalara neden olmaktadır. Bu tip polimer içerikli malzemelerin özellikleri ortamın sıcaklığı ve nemden etkilenme olasılığının yanında uzun zamanlı yüklemeler sonrasında köpük malzemelerin visko elastik davranışı yani sünmeye neden olabilmesi sandviç panel tasarım aşamalarında dikkatlice değerlendirilmelidir. Sandviç panel Plastik köpüklerinin mekanik özellikleri yoğunlukla birebir ilgili olup, Taşyünü gibi malzemelerde ise birinci etken olmayıp lifli yelpının özelliği gibi üretim prosesleriyle değişebilmektedir. PIR köpüklerin PUR poliüretan köpüklerden jealousı sadece üretiminde kullanılocal area network boilşen oranlarındaki farklılıktır. Dolayısıyla her ikisininde köpürme prosesinin yanısıra mekanik ve fiziksel özellikleri çok benzerdir.

EPS Cephe Paneli

MW / EPS Panel Yapıştırıcı Sistemleri, kontinü sandviç medallion üretiminde taş yünü (MW) ve polistiren (EPS) aisle birlikte character plaka yüzeylerin barkıştırılmasında kullanılan sert köpük sistemlerdir. Mevcut tüm uygulamalar için (sıvama teknolojisi, hareketli poker teknolojisi ve sprey teknolojisi) DIN 4102/1 averageına göre B3 ve B2 yanmazlık sınıflarında ürünler mevcut olup kullanıcı prosesine göre özel ürünler tasarlanabilmektedir. KULLANIM ALANLARI kim RIGID PIR Üstün honkın dayanımlı barkılar oluşturabilmek için systemüle edilmiş sistemlerdir. Kontinü hatlarda kullanılmak üzere 5 boilşenli olarak tasarlanmıştır.

Özel olarak tasarlanmış ve Kimteks tesislerinde üretilmiş emisyonu düşük ve yanmaya d İNCELE kim SPREY SPREY Sistemleri Binaların iç cephe, dış cephe çatı vb. birçok alanının yanı sıra endüstriyel amaçlı boru ve tank yalıtımı için kullanılabilen poliüretan sprey köpük sistemidir.

Yerinde ve hızlı uygulanabilmesi kısa süsuggestion yüksek miktarda wolfhoundın yalıtım İNCELE kim COOL Buzdolabı Sistemleri Ev tipi buzdolabı, dondurucu veya ticari tipi soğutucu üretiminde kullanılabilen pentan bazlı (cp70 veya cp95) poliol sistemleridir. Düşük ısıl iletim katsayısı (K-constituent) sayesinde çok iyi yalıtım özelliği sağlayarak enerji sınıfla İNCELE Tahta Taklidi Sistemleri Dekoratif amaçlı ürünlerde ahşap görünümü verebilmek için şişmeyen veya farklı yoğunluklarda (100 kg/m3 – 600 kg/m3) şişen ürün grubudur. Reaksiyon esnasında düşük ısı oluşumu.

>> Poliüetan Çatı Sandviç Panel

>> Taşyünü Çatı Paneli

>> Çatı Panel Kaplama

>> Duvar Paneli

Scroll to Top