,

Poliüretan Sandviç Panel Fiyatları (PUR)

9.50 $

/ m2
Güvenli Alışveriş
  • Montaj Ayrıca Fiyatlandırılır
  • Toptan Fiyatlardır
  • Nakliye Hariçtir

Poliüretan sandviç panel, şekillendirilmiş galvaniz sac ile poliüreatan enjekte edilip kimyasal tepkimeye girdikten sonra ortaya çıkan sac arası sert poliüretan yerleştirilmiş sandviç panel sistemidir. Poliüretan sandviç panel ile çalışabilen çeşitli ürünle arasında sac-tpo-alüminyum tarzı ürünler ile kaliteli bir sandviç panel oluşturulabilir. Kesintisiz panel üretim hattına giren metal rulolar, roll-formerlar da şekillendirilerek poliüretan sandviç panel çatı sisteminin alt ve üst yüzeyini oluşturur.

Formlanmış iki yüzey arasına özel püskürtme sistemi ile homojen olarak siparişe göre B 2 ya da B3 sınıfı poliüretan enjekte edilir. Bant preste kimyasal tepkimesini tamamlayan bu panelin satış işlemi poliüretan sandviç panel fiyatları, yüzey levhalarına yapışarak kompozit paneli oluşturur. En az 3 metre uzunlukta olmak üzere istenilen boylar kesintisiz hatla eş zamanlı çalışan uçar testere yardımıyla otomatik olarak kesilir, paketlenir ve sevk edilmeye hazır hale getirilir. Poliüretan izole malzemesi iyi bir ısı iletkenlik katsayısı değerine (=0,0 23 W/mK) sahiptir. Bölge şartlarına uygun değişik yalıtım kalınlıkları kullanılarak, ihtiyaç duyulan ortam şartları verimli bir şekilde sağlanmış olur.

Panel üretim hatlarında poliüretan Pentan gazı ile etkili bir hale getirildiğinden çevre dostu ürünlerdir. Aşağıdaki Formu Doldurup Fiyat Talep Ediniz Talep Formu İle Hemen Fiyat İsteyiniz Poliüretan dolgulu sandviç panel fiyatları çeşitlere göre değişiyor, kullanım alanları o kadar çokki anlatmakla bitmeyen çatıdan alt zemine kadar her koşulda kullanılabiliyorlar.  Çatılara sıkılan poliüretan köpüklere istinaden söylenen; ufalandığı ve parçalara ayrıldığı yalanı tamamen boştur. (Markadan markaya değişmektedir.)

Sandviç panel içinde bulunan poliüretan yapıdaki çatı ürünleri ile çalışmanızı tavsiye ediyoruz.

Poliüretan Sandviç Panel Taleplerinizi Bize Gönderin Teklif Verelim

Büyük – küçük yok ! Her miktarda sandviç panel firmamızda mevcut. Poliüretan dolgulu çatı paneli ve cephe paneli ile ilgili taleplerinizi bizimle paylaşıın, fiyat alın ve projelerinizde rahatlıkla kullanınız.

Scroll to Top