...

Gösterilen sonuç sayısı: 4

Cephe paneli 40 mm kalınlık ile başlar! Cephe paneli fiyatları ve en ucuz fiyat istanbul kocaeli tekirdağ çevresinde toptan – perakende satışta.

Kaliteli montaj içeriğine sahip sabit bir sandviç paneli; sandviç plaka ham enerji tüketimini en aza indirir ve bölgedeki karbon içeriğini en aza indirir. Duvar paneli tam kullanım ve geri dönüşüm için kullanılabilir. Gelişmiş cepheler üçü için de idealdir.

Firmamızdan sertifikalı cephe paneli sistemleri, satın alabilirsiniz !

Düşük sıcaklık Sıcak ve çevre dostu ve dayanıklı çevre ısınma ısısı ile doldurulmuş yassı mineral yün. Uygun toprak çekirdeği hava sıcaklığını arttırır ve yüksek ısı yalıtımı sağlar.

Cephe paneli ; çatı panellerinden form olarak farklı olup, dolgu ve sac tabakasında değişkenlik gösteren bir yapıdadır. Gizli vidalı olan türleri mevcuttur. Çatı panellerindeki hadveleri yoktur. Bu Özelliği sayesinde binanın dış cephesinde dekoratif bir görüntü sağlarken aynı zamanda su, ısı ve ses yalıtımında’da mükemmel bir koruma sağlamaktadır.

Firmamızda bulunan cephe panelleri dünya normlarında olup ülkemizin en seçkin panellerini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

DOLGU

Arasındaki yalıtım dolgusu, poliüretan – taşyünü ya da camyünü olarak farklı özelliklere sahiptir.

SAC

   0.35 – 0.40 / 0.40 – 0.40 / 0.40 – 0.50 / 0.50 – 0.50

    0.50 – 0.70 / 0.70 – 0.70 / 0.70 – 1.00 / 1.00 – 1.00  gibi sac kalınlıklarında cephe panellerimiz  bulunmaktadır.

RENK

RAL 9002 (Kirli Beyaz) Standart olmakla beraber: Bütün RAL renklerinde üretimimiz bulunmaktadır. Gün içinde cephe paneli fiyatları almak için firmamızı arayabilirsiniz. Cephe sandviç panel kaplama fiyatları döviz kurlarına göre günlük değişmektedir. Panel seçimi için firmamızdan teknik destek alabilirsiniz. (RAL Renkleri ve cephe aksesuar seçenekleri İçin) poliüretan duvar paneli,  seçeneklerimiz bulunmaktadır. Sayfamızı takip ederek güncel fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Scroll to Top