Sac Panel Fiyatları

cati paneli

Sac sandviç panel sistemi ile çatı ve cephe kaplamak artık çok kolay ! Çatınıza yük, cebinize yük getirmeyen uygun maliyetli bu kaplama malzemeleri tam size göre.

Boyalı galvaniz sac panel rulo haldeyken, talep içi formla şekil verildikten sonra iki taraflı içi dolgulu bir çatı cephe malzemesi ortaya çıkar. Çelik konstrüksiyon ve betonarme – prefabrik yapıların üzerine uyumlu sac panel montajı kolay olması ile hızlı bir şekilde kurulum gerçekleştiği için çabucak iş teslimi gerçekleşir.  Sac panel fiyatları günümüzde 36.00 TL dolaylarında seyretmektedir.

3-4-5 sırtlı olabilen sac panelleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Sac Panel Fiyatları

Sac Panel Nerelerde Kullanılmaz

Aşağıdaki kullanım alanına göre; mesela mantar çiftliklerinde aşağıda çok fazla nem olduğu için sandviç panel alt kısım sacına devamlı olarak nem vurmaktadır. Bu da korozyona sebep olmaktadır. Bu tarz korozyon nem ve küf yapan çatı için Bakınız : TPO sandviç panel ile kaplanması gerekir.

Yangın olasılığı olan çatı ve cephe için ise dışı alüminyum arası camyünü sandviç paneller tercih edilmektedir.

Biz ayrıca taşyünü panel sistemlerinide tavsiye etmekteyiz. Çünkü sac panel ile taşyünü birleştiği zaman ortaya yangın dayanımı en iyi, ısı – nem – ses izolasyonu mğkemmel bir malzeme ortaya çıkmaktadır.

Bakınız: 5cm taşyünü sandviç panel

Sandviç Panel Sac Kalınlıkları Ne Olmalıdır

Günümüzde maalesef çok ince sac kalınlıkları kullanılmaktadır. Bu fiyat açısından çok uygundur. Ancak ince sac olduğu taktirde en ufak zedelenmede hemen paslanma yapan bu sandviç panel sacları kesinlikle kullanmamanızı önermekteyiz. En az 0.40 – 0.40 sac (Toleranssız) kullanmanızı tavsiye ediyoruz

En köklü firmaların bile bu ince saclardan kullanmaya başlaması üzücü bir durum !

0.30 sac kalınlıklarından 0.70 mm’e uzanan föyde bizim satışını yaptığımız paneller en az 0.40 sactan oluşmaktadır. Projelerinizi bizimle paylaşın ve size uygun olan kalnlıkları birlikte belirleyelim.  

Scroll to Top