Trapez Sac Montajı-İşçilik-Uygulama Fiyatları

  1. Hafif, çatı malzemesi açısından verimli yapı ve trapez sac montajı ve sızdırmazlık bandı, trapez sac çatılarda hızlı kurulum sağlar. Raylar doğrudan bağlı uygun bağlantı elemanları (sac vidalar) kullanılarak trapez sac kaplamanın tepeleri ve takılması kolay adaptörler modül olarak destekler. trapez sac raylı Asansör, düz veya düz üzerine monte edilen PV sistemleri için basit ama etkili bir çözüm sunar.

Hafif eğimli çatı yüzeyleri: adaptörlerin farklı Yükseklikleri, dikey kurulum ile 5° ‘ lik bir perdeye izin verir ve Yatay kurulum ile 7°. Bu, optimum bir ışınlama açısı ve modüller, büyük ölçüde geliştirilmiş verimlere yol açar. Vario modeli, varil çatılarına ve çatı kaplama levhalarına sahip çatılara kurulum sağlar. Trapez sac 27/200 gibi formlarda hareketli ve ayarlanabilir adaptörleri ile kavisli çatılarda kolay kurulum sağlar yanı sıra basamaklı çatı kaplama levhaları ile çatıların yüzeyleri. Tüm bileşenler genellikle alüminyum ve paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Yüksek derecede korozyon direnci sağlar uzun bir servis ömrü ve tam geri dönüşüm imkanı sunar.

Mesela atermit bir çatınız var; çatıyı sökmeden biz üzerine  trapez sac uygulaması yapıyoruz. Profiller arasına taşyünü levha döşendikten sonra; üzerine 0,60 ya da 0,70 trapez sac montajı yapmaktayız. Hem çatı sökülüp aşağıdaki şler durmuyor hemde güvenli bir montaj işi oluyor.

Trapez Sac Levha Montajı Fiyatları (27/200 0,50mm RAL 9002)

Kullanıcı sözleşmesi trapez sac montajı sisteminin bir satın alma sözleşmesi kapsamında satıldığını belirtmek isteriz. Kurulum / işleme veya üçüncü bir tarafça satın alınması, adına veya adına gerçekleştirilmez. Uygun nitelikli personel tarafından ve kesinlikle kurulum talimatlarına uygun olarak yapılmalıdır. Sistemin tasarımı ve planlaması Planlama yazılımı kullanılarak yapılmalıdır. çatı yapısının projeye özgü yapısal analizinden veya elde edilmesinden ve çatı üreticisinin ilgili montaj sistemini kullanabilmesi konusunda onayının belgelenmesi (garanti açısından) söz konusu çatı, ne de montaj sisteminin doğru kurulum için.

Trapez Sac Uygulama

Arızalar ve hasarlardan ve/veya sistemin kısıtlı veya sınırlı operasyonel kabiliyetinden sorumlu olmayacaktır hatalı kurulum ve/veya kurulumdan kaynaklanan, trapez sac uygulama kurulum talimatları ve / veya proje raporu  yanlış kurulum durumunda, alıcının hakkı maddi kusurlara ilişkin iddiaların sona ereceğini iddia etmek. Sistem garantisi yalnızca tüm sistem bileşenleri edinilirse geçerlidir. Sistem, modüllerin de belirtilen şekilde monte edilmesi için onay gerektirir (örn. modüllerin daha kısa tarafı). Bu onay, genel olarak modül sertifikasyonunun bir parçası olarak veya durum olarak verilebilir modül üreticisi tarafından projeye özel olarak verilebilir.

Trapez Sac İşçilik

garanti / ürün sorumluluğu (hariç tutma) Bu talimatlarda verilen ölçülendirme ile ilgili bilgiler, yalnızca önceki yönergelere dayanan önerilerdir deneyimli. Trapez sac işçilik ve bağlama montaj çerçevesi yapısal analizler planlama yazılımıBir kurulum şirketi olarak, kurulumun doğru yürütülmesinden siz sorumlusunuz. sorumlu değildir ticari sistem alıntılarında yer alan boyutsal bilgiler için. Bir kurulum şirketi olarak, üzerine monte edilen arayüz bağlantılarının mekanik dayanıklılığından siz sorumlusunuz binanın yapısı. Özellikle, bunların sızdırmaz olmasını sağlamayı içerir.

Tarafından sağlanan bileşenler şirket, beklenen yükler için ve şu anda mevcut olan teknolojiye uygun olarak tasarlanmıştır. Bu bağlamda, şirketine tüm genel teknik koşullar hakkında bilgi vermelisiniz proje veri toplama sayfası üzerinden yazılı olarak (destek yapısı, kar yük bölgesi, bina hakkında bilgi Yükseklikleri, rüzgar yükleri, vb.)

27/200 Trapez Sac Çatı ve Güvenlik Çatı Sacı

Sandviç Panel Montaj Fiyatları Video

https://sandvicpanelfiyatlari.com/trapez-sac/

Scroll to Top