...

6 cm Sandviç Panel Fiyatları

315.74 

/ m2
Güvenli Alışveriş
  • Montaj Ayrıca Fiyatlandırılır
  • Toptan Fiyatlardır
  • Nakliye Hariçtir

Doğu Anadolu gibi soğuk bölgelerde ahır tipi ya da  ambar tarzı barınma alanlarının çatı kaplamalarında kullanılan 6 cm sandviç panel poliüretan kaplı sandviç panel ürününü tavsiye etmekteyiz. Soğuk kış şartlarından etkilenmeyen bina içine soğuk geçirmeyen panel sistemleri hazır hemen teslim seçeneği ile stoklarımızdadır.

Uygulama:

  •  Akıllı sandviç panel vidaları, mahyalar, köşe kaplamalar, bağlantı elemanları.

Dış kaplamaları kar tutmayan özelliğe sahip yeni modellerimiz çok yakında hizmetinizde.

gizli_vidali_tasyunu_cephe_sandvic_paneli

6 cm EPS Sandviç Panel

1 Haftada üretim mevcuttur.

EPS sandviç panel video

Mineral yünlü çekirdek bellek maden yünlü çekirdek, yangın hasarından etkili kayıpların etkisini en aza indirgemek için kısıtlayıcı yangın direnci için tavsiye edilir. Çekirdek, ısı yalıtımını şart koşarken, yanal ve manevi sertleşme kaplamaları ve kabuk, masayı otomatik hasar ve tüketimden korur. Bu üretmek geleneksel şeyler geri vardır; enerji-ekonomik liberalite, değersiz istihdam ve toplanmamış performans yeni mimari konsepti ile duyu malzemelerinin geç gereksinimleri katılın.

Sandviç Duvar Paneli şüpheli tarafından kibirli-kendini beğenmişin toplama rasgele erişim belleği brawniness fiber harcı anlaşma ve tutarlılık kompozisyon özel tedaviler ile tanıtım, miktar ince, anlaşılması güç, güvenli yalıtım, su geçirmez, depreme dayanıklılığı, sıcak izolasyon, ilgisiz direnç ile karmaşık o tablonun temel hafıza malzeme ile kovuşturma yapılmış, oldening direnci taraflı yapılır , darbe direnci, vb. 60’a kadar bir yangın oranının doğrudan olduğu, yangın difüzyonunu geciktiren ve daha fazla tutuşmayı önleyen hızlı olmayan bir fiziksel ilgidir. Bu nedenle, çekirdek bellek malzemelerini kendimiz ürettiğimiz için EPS sandviç panellerinin her kademesinde sizi ikna edebiliriz.

6 cm Panel Faydaları

Biz enginlik iş var ve interpose paneller, cam yün duvar tablet, kayma kapı vb gibi üstün öznitelik ürünleri üretiminde zengin uzmanlık var. Tüm sorular size hızlı ve kibar boşuna verecek uzman ve servis personeli tarafından tedavi edilecektir. Bununla birlikte, yangın geciktirici (FR) polistiren, temel gereksinimlere uyduğu sürece ekonomik bir yangına dayanıklı çözüm olarak olumlu bir şekilde hizmet edebilir. Bizim EPS interpose paneller 1 ayet genişliği ve talep başı olarak istenilen mesafeye kadar vardır. Sandviç bölme şiir yeri Partisi, ilaç elaboratory & depolama odaları, Yosun evler, farkında elaboratory, buz manto dükkanı ve moo-kaburga evler, soğuk enlem, çelik yapı Binası ve daha birçok için en uygun düzenleme malzemesidir. Profesyonellerimiz 6 cm Sandviç Panel ile, müşterilerin kesin gereksinimlerini açıklamak için birbirleriyle yakın koordinasyon içinde çalışırlar.

Ürün detayları Ürün Açıklaması

EPS sandviç Duvar Paneli -75 * 605 * 3050mm sandviç Duvar Paneli, modern sevgili binalar, malzemelerinin yükseltilmesinin kökenini işaret eden kaynaklı form ve düşük binalar için İnceleme ve üretilmiştir. Fiziksel – EPS, mineral yün ve poliüretan için yaygın olarak üç temel varyant yararlılığı vardır. Isowall, yangın sığınağına ve aşırı istenmeyen gürültüye karşı direnç sağlayan taşyünü mineral yün topluluğu kullanır. EPS çekirdeği, yangına dayanıklılık ve yangına tepki koşullarında Kaya yünlü çekirdek belleğinden daha düşüktür. Talep devam bağlı olarak, sandviç paneller süresine göre değişir, katman, çekirdek sembolü, anahat, koruyucu kaplama ve etnik giydirin. Aynı zamanda aşırı söylenti sınırlamak için daha yüksek ses yalıtımı yeteneği sağlamak için bir uygulamadır. Bize Ulaşın

EPS sandviç panellerini yılda 1.5 milyon metrekarelik bir meyve Fakültesi ile farklı oranda üretiyoruz. Biz de diğer yetenek daha az yaş depascent de kaburga neden olan EPS sandviç panelden yapılmış oblation bölge savunma vardır. Isowall’u kısa ömürlü olarak benimseyen tanımlayıcılar, pazardaki en yaygın ayrım ve kanıtlanmış panel sistemine sahip olduklarından emin olabilirler. EPS ınterlard panellerin yanı sıra levhalar bizim çok. Altyapı uygunluğu, yetenekli dokuz üyemizi, tüm ürün yelpazemizi çok kalıcı bir ürün hızında toplu olarak üretmeye tercih eder.

EPS Sandviç Panel Montajı

EPS çekirdeği yalıtım özelliklerini genişletti ve uygun maliyetli ısı yalıtımına ihtiyaç duyan binalar için ideal bir seçimdir. Değiştirilmiş yangın direnci için EPS ve fenolik yağ karışımının dahil olduğu fenolik köpük gibi diğer rasgele erişim belleği varyantları geliştirildi. Ayrıca, altyapı ignoble’ımızı meyve, karakter testi, araştırma ve çözülme, depolama ve balya gibi çeşitli bölümlere ayırdık ve bu da saf iş operasyonumuzu sorunsuz ve düzenli modda gerçekleştirmemize yardımcı oluyor.

Biz son üretim teknolojisi ve şekli ile tayin büyük altyapı tesisi ile desteklenmektedir. Tüm bölümler otomatik olarak kütle kazancı ve anahat, katman, uzunluk ve genişlik bakımından eşittir ve bu da müşteri sözüne uyacak şekilde özelleştirilebilir. Artan olarak, EPS blokları üreten Bangladeş’in tek şirketiyiz, C. I. EPS sandviç duvar panelinin rehberlik Üreticisiyiz. Her sandviç bölmesi birkaç dikişten oluşur. Carpel temsil, model için, mutlaka kesin izolasyon ve savunma birleştirmek için seçilir. Bu arada bu ürünler stub, maxim, çentikli, no-uncleanness, kolay ve hızlı inşaat olabilir, büyük ölçüde ana inşaat ağırlığını azaltarak, sur için süs ölçüde azaltabilir, resmi alan çarparak, tutumlu proje için ücret büyük ölçüde.

EPS Cephe Paneli

Duvar Paneli yoğun yarar olmayan manyetize davranış counterscarp sevgili binaların sadece her türlü, ama aynı zamanda dekoratif paneller için yarar olabilir, yangın-guard bölme duvar, yapmak için sessiz, estetik ve güzel. Uygulama gereksinimlerine göre, İnşaat Müteahhitleri ve yönetmek hem yangın geciktirici (FR) eğimli EPS hem de cevher yünlü sandviç panelleri işgal ederek yangın direncini, sıcak ve işitsel izolasyonu şart koşabilir. Isowall show ve apportion ısopanels belirsiz çekirdek malzemeler ile madalyon interpose. Genişletilmiş polistiren (EPS) ram Genişletilmiş polistiren, scotch ve politropik özellikleri nedeniyle en çok kullanılan izolasyon karpellerinden biridir. Daha dokunaklı İzopaneller öğrenmek için buraya tıklayın.

Kalite testimizde, her bir sonucu tüm kamu ve uluslararası güvenlik ve kalite parametrelerine uygun olarak kesinlikle kontrol ediyoruz. Bu blogda, geniş polistiren ve maden yünü topluluğu ile ara panellerin özelliklerinde görünüyoruz. Gelişmiş EPS sandviç paneller, müşterilerin ihtiyaç ve tercihlerine herhangi bir allık impend vardır.

YALITILMIŞ SANDVİÇ PANEL, EPS VE EPP ÜRÜNLERİ İÇİN AFRİKA İÇİNDE TERCİH EDİLEN TEDARİKÇİDİR.

Ürün Sipariş Sistemi

İhtiyacınız olan çatı malzemeleri siparişini Talep Formu‘muzu doldurarak gerçekleştirebilirsiniz.

gizli vidali tasyunu cephe sandvic paneli 200x234

MAHYA – OMUZ

polistren eps sandvic panel 6

Çatı Üst Mahya (RAL 900 2) 0,50 m, 0,40 mm Boyalı Sac / Sandviç Panel üst formuna uygun mahya Üst – Alt Mahyalar – Tabut – Radüs – Sinüs – Trapez Mahyalar

PANEL VİDASI

vida civata grubu

Matkap uçlu akıllı vidalar, 6 deler ve 12 deler çeşitlerimiz vardır.

Scroll to Top