,

Alüminyum Sandviç Panel

17.50 $

/ m2
Güvenli Alışveriş
  • Montaj Ayrıca Fiyatlandırılır
  • Toptan Fiyatlardır
  • Nakliye Hariçtir

Alüminyum Sandviç Panel

Türkiye’de panel hattında ilk üretilen çatı paneli; alüminyum sandviç panel sistemidir. Alüminyum panel her yapıda kullanılması ve her çatıda montaj işlemi görebilmesi ile öne çıkıp müşterilen dikkatini çekmiş ve aranan ürünlerden olmuş bir paneldir.  Alüminyum sandviç panel fiyatları uygunluğu nedeniyle tercih etmektedirler.

Yoğunluğu yüksek bir dolgu malzemesi kullanıldığı için Alt ve üst yüzey metallerinin boyalı  olması gerekmektedir. 2m’den  20m’ye değişen boylarda Alüminyum Sandviç Panel yanmazlık normları ve bilimsel testlerde, yangını yürütmüyor ve alevi hapsediyor. Boyalı sandviç panel fiyatı talebi halinde özel üretim mevcuttur. Gofrajsız – gofrajlı düz formlu alüminyum çatı panelleri paslanmaz yapmaz – korozyona uğramaz.
Alüminyum; yapısı itibariyle yumuşak ve paslanmaz olduğu için kendi başına bir direnç kaynağıdır. Alüminyum sandviç panel güvenirliği sayesinde çatı piyasasına bir kazançtır. Poliüretan ve eps’nin alüminyum’a aksesuarlarıyla birlikte esneklik ve su sızdırmaz bir malzeme olarak tanımlar. Özellikleri diğer kaplama ürünlerine göre daha iyidir.

Renkli formatta üretilen alüminyum rulolar ile; RAL kodlarındaki renkler ile çalışılabilir.

Bazalt taşı ile 1400 derece ateş birleşince ne olur ? Tabikide taşyünü 🙂 . Sandviç panel fiyat olarak belki yüksek kalabilir ancak; diğer dolguların 180/200 derecelik alevlerde zehir ile birlikte yanmaya başlaması, aksine bu panelin yanmaması tercih olarak bu panelin öne çıkmasını sağlamıştır. https://www.sandvicpanelfiyatlari.com/boyali-sac-sandvic-panel/
Scroll to Top