Sandviç Panel Rengini Kendin Seç !
sandwich panels

ADRES

İrtibat Ofisi: Demirciler Sitesi 6. Yol No : 83/16 Zeytinburnu - İstanbul

Fabrika      : Gebze Org. San.

TELEFON

İrtibat Ofisi: 0212 510 01 95

GSM            : 0532 735 69 51

E-Mail

info@catiteknik.com

sandvicpanel@catiteknik.com

ÇATI TEKNİK ® SANDVİÇ PANEL SATIŞI VE MONTAJ

Firmamızda çeşitli özelliklerde sandviç panel ve çeşitleri bulunmaktadır.

1979’dan bugüne çatı sektöründe lider kuruluşlardan biri olan firmamız;  Türkiye genelinde sayısız referans’a ve iş bitirme belgesine sahiptir.

Köklü firmamız’ın sizlere malzeme ve işçilik açısından, sitemizin ise malzemeler hakkında yardımcı olacağından eminiz........ Yurtiçi ve Yurtdışı ihraç kayıtlı ; Poliüretan, Taşyünü çatı ve cephe panellerimiz mevcuttur.

taşyünü sandwich panel

TIKLA

 FİYAT TALEP FORMU

İletişim

EN ÇOK OKUNANLAR

Poliüretan Sandviç Paneller

Taşyünü Sandviç Paneller

sandviç panel

Sandviç Panel Fiyatları

Sandviç Panel Fiyat

sandviç panel fiyat

sandviç panel fiyatı

DMCA.com Protection Status

SANDVİÇ PANEL MONTAJI


Mevcut yapılmış ya da yeni yaptırdığınız fabrika,depo vb. gibi binaların çatılarının kaplanması aşamasında firma yetkililerince çatı ölçüleri alınarak, bayisi olduğumuz sandviç panel fabrikasına siparişi verilir. Fabrikadan gelen sandviç panel levhalar uzman ekibimiz tarafından profesyonelce montaj yapılır. Sandviç panel fiyatları 'nda uygun fiyat garantisi vermekteyiz.Poliüretan Sandviç Panel ve Polistren Sandviç Panel çeşitlerimiz vardır. Çelik çatı , prefabrik çatı , metal çatı ,ahşap çatı ve diğer tip çatılar için çok uygun olan sandviç panel her türlü yapıda rahatlıkla kullanabilir. Ayrıca Sandwich panel çatı'ların tamirlerininde gerçekleştirmekteyiz. Firmamızdan günün her saatinde sandviç panel fiyatları alabilirsiniz.sandwich panels çatı ve cephe paneli sandwich panels sandviç panel montajı sandwich panels sandviç panel vidalama